Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy informuje, iż w związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów od dnia 19 stycznia 2013 roku nastąpiła modyfikacja trasy egzaminacyjnej na kategorię AM prawa jazdy.

Rozpoczęcie i zakończenie trasy – plac manewrowy WORD ul. Bydgoska 30 C. Trasa przebiega ulicami:

Bydgoska, Szczytnicka, Piątnicka, Bydgoska, Głogowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Władysława Łokietka, Głogowska, Leszczyńska, Brama Głogowska, Piastowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Bolesława Prusa, Leszczyńska, Ścinawska, Wały Rzeczne, Ścinawska, Leszczyńska, Poznańska, Toruńska, Bydgoska, Szczytnicka, Pątnowska, Szczytnicka, Bydgoska

 Plan trasy opracowany został zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów z dnia 13 lipca 2012 roku (Dz. U. z dn. 5.09.2012r. poz. 995, z późn. zm.).  

 

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


przelew krajowy: Bank Zachodni WBK
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Bank Zachodni WBK
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony