UWAGA

Informujemy, że od 11 maja 2020 WORD w Legnicy

 WZNAWIA

przeprowadzanie egzaminów na wszystkie kategorie

prawa jazdy w Legnicy, Lubinie i Lubaniu

 

w tym egzaminy na kategorię B

 

 

Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

Jest to urządzenie pozwalające doświadczyć osobiście jak wygląda dachowanie samochodu z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Nasz symulator bazuje na nadwoziu marki VOLVO V50. Symulator dachowania to urządzenie, które umożliwia użytkownikom pojazdów samochodowych doświadczenia sytuacji wypadku z dachowaniem. Podstawowym celem jest uzmysłowienie kierowcom oraz przyszłym użytkownikom dróg jak istotne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa na drogach, aby uniknąć skutków powypadkowych. Jesteśmy otwarci na pokaz, wynajem, celem zademonstrowania i umożliwienia chętnym skorzystania z urządzenia, przy nadzorze naszych instruktorów techniki jazdy, na zasadach komercyjnych. Zapraszamy firmy, instytucje, a także osoby prywatne do skorzystania z naszej oferty, która może być negocjowana w zależności od warunków w jakich urządzenie będzie wykorzystane.

 

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


W opisie przelewu prosimy o podanie danych (imię, nazwisko, nr PESEL) osoby,
której dotyczy przelew.
przelew krajowy: Santander Bank Polska
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Santander Bank Polska
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony